‚අවසාන සිහිනය 9‘ විසිවැනි විවාහ මංගල්‍යය: විවිස් නාට්‍යය පෙරට වඩා සම්බන්ධයි


177 m2 ක සම්පූර්ණ කොටසකින් සමන්විත එහි සුඛෝපභෝගී පෙන්ට්හවුස් Palo Alto හි දක්නට ලැබේ, අතිශයින්ම ජවසම්පන්න සහ ජලය සඳහා අපූරු ප්‍රතිපෝෂණ අඩංගු වන අතර ඔබ කඳුකරය වන අතර ඉහළ රහස්‍යභාවයක් ලබා දෙනු ඇත. එහි මෙවලම නිදන කාමර තුනක් පමණ, නාන කාමර දෙකක් සහ දකුණු ප්‍රදේශයේ-බටහිර දිශාවකින් යුත් හිරු එළිය සහිත ටෙරස් එකක් ඇති අතර පිටත ජීවන රටාවක් එක් මහලක ඇති සියල්ල, වාහන නැවැත්වීමේ ස්ථාන කිහිපයක් සහ ඔබට මතකයක් ලබා ගත හැකිය. ඔබේ කොස්ටා ඩෙල් සොල් වෙත Manilva තුළ Sotogrande අසල Bahia de Las Rocas හි Manilva දෙස රන්වන් බැල්මක් හෙළන්න. Costa del Sol හි වඩා හොඳ දියුණු කොටස තුළ එපික්, විශාල සහ ඔබට දීප්තිමත් පෙන්ට්හවුස් විය හැකිය. නිදන කාමර තුනක්, විවේකාගාර දෙකක්, විසිත්ත කාමරයක්, අර්ධ-සොයාගත් ආහාර පිසීමේ ප්‍රදේශය, ජලය මෙන්ම කඳු සඳහා අලංකාර අදහස් ඇති විශාල ටෙරස් තුනක්, වාහන නැවැත්වීමේ ස්ථාන දෙකක් සහ ඔබට සාප්පු සවාරි කාමරයක් පමණ ඇතුළත් වේ.

vivi reviews

  • නවීනතම ඉතා හොඳින් සැලසුම් කර ඇති පෙන්ට්හවුස් ඉඩකඩ සහිත කාමර තුනක් පමණ පිරිනමයි, පිරිනැමීම ආරම්භ කර ඇත – ඇඳුම් ආයිත්තම් කට්ටලය තුළ සහ ඔබට තිරයට විදුලි රෙදි ඇඳිය ​​හැකිය.
  • කනගාටුවට කරුණක් නම්, මෙය සරලවම එසේ නොවේ, එබැවින් ක්‍රීඩාව සම්පූර්ණ කිරීමේදී ඔබ අනිවාර්යයෙන්ම Vivi විශේෂාංග අභාවප්‍රාප්ත වී ඇති බව අපි සොයා ගනිමු.
  • Colin McCormick ඇත්ත වශයෙන්ම ඩිස්ප්ලේ ස්ක්‍රීන් රැන්ට් ඇති වයස්ගත ලේඛකයෙක් වන අතර 2019 ලෙස කණ්ඩායමේ තෘප්තිමත් සාමාජිකයෙකු ආරම්භ කර ඇත.
  • රූබි සහකාරියක් වුවද, ඇය කීර්තිමත් පුද්ගලයකු ලබා ගැනීමේ ඔවුන්ගේ සිහිනය අනුගමනය කිරීමට අවස්ථාවක් බවට පත් වුවහොත් සමූහයේ ගෞරවනීය ගනුදෙනුවලට වඩා කෙටි ගනුදෙනු නොසලකා හරිනු ඇත.
  • ඊට පස්සේ, ට්‍රෙනෝ එක ඇතුලේ තානායමේදී අමරන්ට්ගේ පෝස්ටරයක් ​​ඉල්ලලා තියෙනවා.
  • ඇලෙක්සැන්ඩ්‍රියාවේ ගාර්නට් කුමරියගෙන් පැහැර ගැනීමෙන් පසුව, රූබි ඇත්ත වශයෙන්ම නගරය තුළ තබා ඇති අතර එහිදී ඇය සබැඳි ක්‍රීඩාව පුරාම සොයා ගත හැකිය.

නවාතැන් හෝ දිගු නම් සහිත ඉඩ සඳහා කෙටි මහල් නිවාස සඳහා ඉල්ලීම ඉහළම පවතී. Costa del Sol කලාපයෙන් දේපලක් මිලදී ගැනීමට බලාපොරොත්තු වන විට නවතම ප්‍රවණතාවය සහ ඔබට වෙළඳපොලේ ඇති හැකියාව අවබෝධ කර ගැනීම ඉතා වැදගත් වේ. නිත්‍ය භාෂා පිරිවැය ඉතුරුම්, බෙනල්මඩේනා සහ කැඩිස් වැනි විශ්මයජනක නාගරික මධ්‍යස්ථාන තුළ දෙවන නිවසක් හෝ වැඩිහිටි නිවාසයක් සොයන ලොව පුරා සිටින පුද්ගලයින් සංඛ්‍යාව වැඩි වීමට අමතරව, දේපළ මුදල් සඳහා ප්‍රමුඛ ස්ථානයකි.

කාමරය අගුළු හරින්න, විශාල වැටෙන කෝප්ප දොරවල්, එවිට ඔබට කාමර 5 ක් සහිත වැඩ කරන ගොඩනැගීමක් වනු ඇත. නවතම පැටියෝ, උද්‍යානය සහ අනන්ත තටාකය ඇත්තෙන්ම අලංකාර ලෙස සංස්ථාගත කර ඇති අතර, පවුල මත නව අභ්‍යන්තර පසුපස අංගනයක් සාදා ඇත. ජනේල සහ වීදුරු දොරවල් විශාල උසස් තත්ත්වයේ ඇලුමිනියම් ව්‍යුහයන් ඇති අතර ත්‍රිත්ව ඔප දැමූ වීදුරු වලින් සමන්විත වන අතර ගිම්හානයේදී පාරජම්බුල කිරණ අවහිර කරන අතර ශීත ඍතුවේ දී ඔබට නිවස සීතලෙන් හුදකලා කළ හැකිය. නවීන මඩ පැහැති උළු තට්ටු මුළු නිවස පුරා දිවෙන අතර ඔබට පැටියෝ පසෙකට විහිදිය හැක. සෞඛ්‍ය සම්පන්න බව සහතික කිරීම සඳහා බිම උණුසුම් වන අතර වසර පුරා ඔබට ආරක්ෂිත අභ්‍යන්තර පරිසරයක් වනු ඇත.

ඇත්තටම Vivi-anne අම්මා කැතීගේ සැබෑ දරුවා ගෙනයාමෙන් ඈත් වෙලාද?

සිත් ඇදගන්නාසුළු මාස්ටර් කට්ටලය, ඉහළ ඇවිදීමේ කැබිනට්ටුව සහ පැටියෝ දොරටු සහිත ප්‍රතිඵලයක් ලෙස මනරම් පරිදර්ශක සාගර දර්ශන ලබා දෙන විශිෂ්ට ටෙරස්. ස්වාමියා නාන / තෙත් කාමරය තුළ නාන සහ විශාල ඇවිදීම සහිත විශාල ඇඳුම් කට්ටලයක් පවා ලබා දෙයි. ප්‍රගතිශීලී පෙට්ටි සහිත ආවරණ සැඟවුනු බල්බ සහිත කාමර ඔබට වඩා දෙගුණයක් සොයා ගත හැකි අතර ඔබට / හෝ ස්පොට් ලයිට් ඇත.

සිහින දැකීම ඔබේ මනසට බොහෝ යෝජනා ඉවත් කිරීමට උපකාරී වනු ඇත, එසේ නොමැතිනම් ඔබ ධාවනය වන විට මතකයන් ඔබට වැදගත් දේ හරියටම ගබඩා කළ හැකිය. සමහර අය නිදාගත් පසු තවත් බොහෝ දේ අලුත් වන අතර ඔවුන් මනඃකල්පිත කිරීම ගැන නොසිතන විට පවා ඔබ සිතනු ඇත.මැජික් තිබුණත්, ඔබ යෝධයන් විය හැකි වුවත්, FF9 ඉතා ගැඹුරින් සාපේක්‍ෂව පවතින අතර වීඩියෝ ක්‍රීඩාවේ සෑම කීර්තියක්ම විවිධ ආකාරයේ ලේබල් නාට්‍ය සමඟ පොරබදන්නේ කෙසේද යන්න හේතුවෙන් ඔබට එහි 20 වාර විවාහ මංගල්‍යයට වටිනා විය හැකිය.

ගාර්නට් කුමරිය උපත ලැබුවේ බාහිර කලාපයේ පිහිටා ඇති නවතම „කෙනකුගේ කැඳවන්නන්ගේ නගරය“ වන මැඩයින් සාරි හි ය. මැඩයින් සාරිට පහර දී ඇති අතර ගාර්නට් ඔවුන්ගේ 6 වැනි උපන්දින සැමරුමට පෙර ගාර්ලන්ඩ් වෙතින් ඔබේ අපරාජිතයාට අහිමි විය හැකිය; අලුත්ම Invincible ඇත්ත වශයෙන්ම ගැහැණු ළමයා කළේ අහසේ සිට තියුණු „ඇස්බෝලයක්“ නිසාය. ඇය සහ ඇගේ මව කුඩා නැවෙන් නගරයට පැන ගිය අතර ඔබට ගමන් කළ හැකි අතර එවිට ඔබට මීදුම කලාපයට යා හැකිය.

wigs කොෂර් සුදුසුකම් සපයන අතර ඒවා නිර්මාණය කර ඇත්තේ යුරෝපයෙන් හෝ රුසියාවෙන් ආරම්භ වූ හොඳම වටිනාකම් අගුල් භාවිතා කරමිනි. Paraíso Alto එහි නිර්මල අලංකාරය, ආරක්ෂාව සඳහා ප්‍රසිද්ධ, ඉහළ-ස්ථාපිත ප්‍රදේශයක් උත්සාහ කරන්න, සහ ඔබට පැවැත්මෙන් බැහැරව උසස් තත්ත්වයේ කළ හැකිය.තවද ඔබ Puerto Banús, පුද්ගලික විශ්ව විද්‍යාල වලින් දීප්තිමත් රාත්‍රී ජීවිතය පිළිබඳ මූලික ධාවනයක් ලබා ගන්නා අතර ඔබ සුපිරි වෙළඳපොලක් වනු ඇත.

පවුලේ චිත්‍රපටයේ නවතම 2021 සාමාජිකයින් රේඩාර් යටින් පියාසර කර ඇති බවක් පෙනෙන්නට ඇත, කෙසේ වෙතත් ජනප්‍රිය විශ්වාසයන්ට පටහැනිව ශක්තිමත් වැඩසටහනක් ජීවිත කාලයටම ලබා දෙන්නේ වහාම හඳුනාගත හැකි සමහර වෙළඳ නාම – ඒවා ඉතා හොඳින් ස්ථානගත කර ඇති බැවිනි. නැවුම් රංගන ශිල්පීන්ට නිර්මාණකරුවන් විශාල ප්‍රමාණයක් සිටින අතර, ඔබ වේදිකාවේ නොසිටින්නේ නම්, නරඹන්නන් ඔබේ කැමරාව ඉදිරිපිට සිටින කාලයෙන් බොහෝ දුරට හුරුපුරුදු විය හැකිය. Vivo වෙතින් නිකුත් කරන ලද නවතම ලතින්-ඇමරිකානු ශබ්දය ඉහළට යොමු කරනු ලබන්නේ බහු-දක්ෂ කීර්තිමත් Lin-Minuel Miranda විසිනි, ඔහු චිත්‍රපටයේ නිෂ්පාදනයේ මූලික චරිතයක් නිරූපණය කළේය.

සිඩේන් ගෙල-කාලය දක්වා දුඹුරු පැහැති හිසකෙස්, නිල්-ඇස්, සහ ඔබට විශිෂ්ට ප්‍රේසන්සිල් වඳුරෙකු විය හැකිය-උදාහරණයක් ලෙස වලිගය, ස්ටයිනර් වළක්වා ගැනීම සඳහා සිඩාන් ඔවුන්ගේ කෙළවරේ එල්ලෙන විට ක්‍රීඩාව තුළ කියත. ඔවුන් දෙදෙනාම ආයුධ සිට කිනිතුල්ලන් කිහිපයක් හෝ එක් පරිභෝජන පිහියකින් පමණක් රැවටිය හැකිය. මෝහන ට්‍රාන්ස් සැකසුම ඇතුළත, සිඩේන්ගේ කොණ්ඩය දිගු වන අතර, ඔහුගේ නියම ගවුම් ඇත්තෙන්ම රතු ලොම්වලින් ප්‍රතිස්ථාපනය වේ.

සුඛෝපභෝගී

ඕනෑම ආකාරයක ප්‍රවර්ගයකින් රසවත් ව්‍යාපෘති සොයා ගැනීමට ඔහු කැමති බැවින්, ඔවුන්ගේ ප්‍රියතම බ්ලොග්කරුවෙකු වන එල්මෝර් ලෙනාඩ්ගේ කෘතීන්ට සමාන https://vivibet-uz.com/si/ කුඩා අඳුරු හාස්‍යයකින් පුරවනු ලබන අපරාධ වාර්තා වලින් වෙනස් චලන පින්තූරයක් ඔවුන්ට ඇත. මතක හිටින ඊමේල් සමූහයක් සෑදීමට මෙම ගායන ශක්තීන් සියල්ල Vivo තුළ එක්ව ක්‍රියා කරයි.චිත්‍රපටිය මූලික වශයෙන් ධනාත්මක සමාලෝචන ලබා ගත් අතර, ලතින්-ඇමරිකානු සංස්කෘතිය වැලඳ ගැනීම සඳහා ඔබ පවුලේ චිත්‍රපටයක් නිෂ්පාදනය කිරීම සඳහා රංගන ශිල්පීන්ගේ ක්‍රියාකාරිත්වය නිර්දේශ කිරීම සාර්ථක විය. Vivo මඩුවට ඇතුළත් කිරීම සාදරයෙන් පිළිගනිමු, ලුටඩෝර් වන අතර මයිකල් රූකර් වේ. Lutador Vivo ගේ එකම දුෂ්ටයා, හොඳ බුරුම පිඹුරෙක් වන අතර ඔහු Vivo ට තර්ජනය කරන අතර Florida හි වගුරු බිමේ ප්‍රතිඵලයක් ලෙස Gabi ගේ ගමනට ඔබ යා හැක.

අපගේ සමාගම ඔබ හා සමානයි, විවෘත මනසකින්, නව පාරිභෝගිකයින් හමුවීමට සහ අපගේ සියලු අපේක්ෂාවන් බලාත්මක කිරීමට අවශ්‍ය වේ. Vivi විසින් ‚Abby Lee Dance Business‘ නිරූපණය කළේ ඔබේම රියැලිටි ටීවී එකතුවක් වන ‚Moving Moms‘ හි පළමු වාරවලයි. නමුත් ඇය ඇත්තටම මාස 12 සම්බන්ධයෙන් ඔවුන්ගේ මව විසින් අගය කරනු ලැබේ. ඇය ඊළඟට ගැහැණු ළමයාගේ අම්මාගේ චලනය වන චිත්‍රාගාරය ඇතුළු කළ අතර ඔබට කරාම නැටුම් දිගටම කරගෙන යා හැකිය. නීත්‍යානුකූල සූදුව සැලකිල්ලට ගනිමින් විශිෂ්ට VIVI සොයා ගන්නේ කෙසේදැයි සොයා ගැනීමට උත්සාහ කිරීමට පෙර, ක්‍රීඩකයින් අපට කර්මාන්තයේ හොඳම දිරිගැන්වීම් ඇති බව ඉගෙන ගත යුතුය.

පැතිකඩ

දක්ෂ නියෝජිතයෙකු සමඟ කතා කිරීම ඔබට හැකියාවන් අඩු කර ගැනීමට උපකාරී වේ. මීජාස් කොස්ටා තුළ විශිෂ්ට හොඳම සංචාර පවුලක් තෝරා ගැනීම පිළිබඳ නිශ්චිත වැදගත් තොරතුරු අප සතුව ඇති ඊළඟ ප්‍රදේශය තුළ අපි එය සාකච්ඡා නොකරන්නේ මන්ද? මූලික වශයෙන්, වරින් වර සිත් ඇදගන්නාසුළු මනඃකල්පිතයක් තිබීම තමන්ගේම සැලකිල්ලට මූලික හේතුවක් නොවේ.

නගරයට ඇතුළු වන අය සඳහා, විශිෂ්ට අයාලේ යන වටයක් නිසා කරෝ පහසුවෙන් පහත වැටේ; තවමත්, ඔහුගේ වැඩ පිළිගැනීම Sanji මෙන්ම වෙනත් කෙනෙකුගේ ස්ථානය-නැවත ආරෝපණය කරන ලද තාරා සොල්දාදුවන් දෙදෙනෙකුට දෙවරක් කෙලින්ම ආපසු යාමට ඕනෑ තරම් කාලය තිබේ, ඔබට 2 මහතාව යොමු කළ හැකිය. කාර්ය මණ්ඩලයට ඊළඟ උදව් අවශ්‍ය යැයි හැඟෙන පරිදි, Karoo සම්පූර්ණ සුපිරි ස්ථානයට දායක විය- තාරා සොල්දාදුවන් නැවත ආරෝපණය කරන ලද්දේ ඔවුන්ව අලුබර්නාගේ තදාසන්න ප්‍රදේශයේදී හමුවීමටය. පානීය ජලය ඉතා කුඩා සැපයුමකින් පමණක් ඔවුන්ට දිනක් ඇතුළත කාන්තාරයෙන් කිලෝමීටර් ගණනාවක් තරණය කළ හැකිය. ඔවුන්ගේ සීමාවන් ඔබට උපකාර කිරීමට පෙලඹෙන සෑම අවස්ථාවකම, ඔහු වෙඩි පහරවල් අභිබවා යාමටත්, ඔහුගේ තලවලින් පිරිසිදු කඳු බෑවුම් පරිමාණය කිරීමටත් ප්‍රසිද්ධය. Vivi ඔවුන්ව Skip Wednesday ලෙස සසඳන විට පවා Karoo Straw Hat Pirates සඳහා මිනිසුන්ට සැබෑ ආක්‍රමණශීලී බවක් නොතිබුණි. ඔවුන් හවුල්කරුවන් බවට පත් වූ පසු, ඔහුව ඔවුන්ගේ ගෝලාකාර ලෙසම නවතම Merry නැවෙහි හඳුනාගෙන ඇත. නවතම කාර්ය මණ්ඩලයේ නොසැලකිලිමත් ගතිලක්ෂණ ඔබේ සතුටට පත් කරයි, එහිදී ඔහු විශේෂයෙන් Luffy, Usopp වෙතින් සමාගම අගය කළ අතර ඔබ හෙලිකොප්ටරයෙන් ගමන් කරනු ඇත. ඔහුගේ අතිමූලික ලෙස හසුරුවන අශික්ෂිත ගතිලක්ෂණ සමඟ වුවද, ඔහු බැරොක් වර්ක්ස් ධාවන තරඟ සඳහා ඔවුන්ට සහාය වීමට සියලු වැඩ උත්පාදනය කිරීමට අමතරව, කිසිවක් උද්‍යානය සඳහා උසොප්ස් සවිකර ඇති අතර, ඔබට ආඩම්බරයෙන් 2 මහතාගේ ප්‍රතිරූපය වෙනස් කිරීමට එහි හස්ත සංඥාව පැළඳිය හැකිය.

නවතම Costa del Sol හි නවීන පෞද්ගලික විලාස් තිබේ

9 මහතාට ඔවුන්ගේ පිත්තේ ගබඩා කර ඇති යකඩ ලණුවට Zoro සමඟ සම්බන්ධ වීමට හැකි වූ පසු, Vivi පිහියක් ඇති බොරු Luffy ප්‍රාණ ඇපකරුවෙකු තබා ගත් අතර Igaram ප්‍රහාරයට සූදානම් බැවින් විසුරුවා නොහරින ලෙස ඔබ Zoroට පැවසිය හැකිය. එසේ නොවුණත්, Zoro මහතාට Vivi සඳහා මඩ ගැසීමට පෙර ඔහුව ස්ථාපිත කිරීමට තැබුවේය, ඔබ එකිනෙකා පරාජයට පත් විය හැක. Vivi-Anne Stein තතු සෙවූ දක්ෂ රංගන ශිල්පිනියක් උත්සාහ කරන්න නර්තන මව්වරුන් පෙන්වන්න. ඇය පහත දැක්වෙන්නේ කාන්තා මවගේ චලනය වන ව්‍යාපාරය වන නවතම චොක්ලට් දොඩම්, නැවුම් නට්ක්‍රැකර් වර්ගයේ විශාල සාර්ථකත්වයක් දැකීමටය.

ගැහැණු මව්වරුන් ගැහැණු ළමයින්ගේ ආශාවන්ට ඇදහිය නොහැකි ලෙස සහයෝගය දැක්වූ අතර, ඇයගේ චලනය වන ඉලක්ක උපරිමයෙන් අනුගමනය කිරීමට ඔබ Vivi-anne නිර්දේශ කරනු ඇත. Vivi-Anne Stein පළමු වසර තුළ Mackenzie Ziegler සමඟින් ඩාන්සින් අම්මාගෙන් ඈත්ව සිටියේ එකිනෙකාට සමාන වසරක් පමණ වූ බව ඔප්පු වූ සත්‍යයේ ප්‍රතිඵලයක් වශයෙනි. එය ඇත්ත වශයෙන්ම දැන සිටිය යුතු අතර නවතම සංදර්ශනය අවසන් වූ පසු බොහෝ කලකට පසුව සම්බන්ධතා පවත්වා ගත යුතුය.

ගැහැණු ළමයාගේ පහළොස්වන උපන්දිනය අතරතුර, ක්‍රීඩා ආරම්භ වීමට වසරකට පෙර, කුජ නමින් ප්‍රශ්නකාරී මිනිසෙක් නව මාලිගාවේ රඟපෑවේය; ඇලෙක්සැන්ඩ්‍රියා මාලිගාවට කුජගේ ප්‍රථම පැමිණීමේ සිට බ්‍රාහ්නේ රැජිනගේ තේරීම් වඩාත් සතුරු විය. එය තුරන් වූ පසු, ගාර්නට් ඩැගර්ගෙන් ඈත් වූ නව අන්වර්ථය උපකල්පනය කරන්නේ සාමාන්‍ය පුද්ගලයින් කිහිප දෙනෙකුගෙන් පහත් ප්‍රොෆයිල් එකක් ලෙස සිටීමට උත්සාහ කිරීම සඳහා වන අතර එය බොහෝ නව වීඩියෝ ක්‍රීඩා සඳහා ඇය දිගටම භාවිතා කරයි. ගැහැණු ළමයා වළක්වා ගැනීමේදී ඔබට කාන්තා ලේබලය සඟවා ගැනීමට හැකි වන පරිදි ගාර්නට් අඳින නැවුම් ගවුම ඇත්ත වශයෙන්ම රතු පැහැයට හුරු ත්‍රිකෝණ සහිත සැහැල්ලු කැපුමක් වන අතර එය නවතම ෆැන්ටසියේ සාමාන්‍ය සුදු මැජික්ගේ සිවුරේ ස්වරූපයයි.ග්‍රැෆික් ඉඟිය පුදුමයට කරුණක් නොවේ, සටන තුළ සිටින ගාර්නට්ගේ චරිතය සැහැල්ලු මැජික් ඇති ඔබේ කැඳවීමට වඩාත් ප්‍රතිකාරයක් වන අතර එය වැඩිදියුණු කිරීමක් නිසා මෙය පුද්ගලිකව වෙනස් වන්නේ සුදු ආශ්චර්යයට වඩාත් සුදුසු වන එයිකෝට විශිෂ්ට අනුපූරකයක් වන අතරතුරයි.

නෙෆර්ටාරි විවි

විස්මිත ඩුප්ලෙක්ස් පෙන්ට්හවුස් ඔබේ සාගරය පිළිබඳ විශ්මයජනක අදහස් ඇති, වඩාත් ඉඩකඩ සහිත සහ ඔබට දීප්තිමත්, නැවුම් ලෙස නවීකරණය කළ හැකි අතර ඔබට සැපයිය හැකිය. ඔබ ඇතුළු වූ විගස, ඔබ නිවසේ සිටිනු ඇත, මන්ද මෙම අපූරු මහල් නිවාසයේ කිසිවක් නොමැති බැවිනි. කෑම කාමරය සහිත ඉහළ විසිත්ත කාමරය, ඔබ බොක්ක වෙත ළඟා වන තුරු ගොල්ෆ් ක්‍රීඩාවේ සුන්දර අදහස් භුක්ති විඳිය හැකිය.එල්වීරියා මුහුදු තීරයේ මීටර් 200ක් පමණ දුරින් පිහිටි එල්වීරියා බීච් හි පිහිටි නිදන කාමර 4ක් සහ 2, 3 සහිත මහල් නිවාස 58ක €435.820ක අපූරු ආයෝජනයකින් පිරිවැය ආවරණය කරයි!

එබැවින් එහි දේපල කාමර 4 කින් සමන්විත වන අතර සෑම තනි නිදන කාමරයක් සඳහාම වෙනම පිවිසුමක් ඇති පුද්ගලික නාන කාමර ඇත. ප්‍රධාන කාමරයට සුවිශේෂී ටෙරස් එකක් ඇති අතර ඔබ ජලය සහ නගරය සඳහා අපූරු දර්ශන සහිත ජැකුසි වනු ඇත, ඔබට මෙම ආකාරයේ ප්‍රතිපෝෂණ අගය කිරීමට හැකි වන උද්‍යෝගිමත් එන්-සූට් විවේකාගාරයක් ඇත. ඔබට වාහන කිහිපයක හැකියාව ඇති විශාල පුද්ගලික ගරාජයක් සොයා ගත හැකි අතර ඔබට වයින් බිම් මහලක් වනු ඇත. නැවුම් අපූරු නිවස වර්ග මීටර් 150 ක ටෙරස් අඩංගු වන අතර ඔබට වර්ග මීටර් 200 ක රාමුවක් ඇත. එවැනි, අපගේ සාමාජිකයෙකු Marbella ඇතුළත සුඛෝපභෝගී නිවසක් මිලදී ගැනීමට සොයා ගැනීමට උත්සාහ කරන නමුත් ඇත්ත වශයෙන්ම මිනිසුන් ඔවුන්ගේ ඉල්ලීම් සඳහා පරිපූර්ණ ලෙස කළමනාකරණය කරන්නේ කුමක්ද යන්න පිළිබඳව විශ්වාසයක් නැත. අපගේම නියෝජිතයා ආරම්භ කළේ ඔවුන්ගේ ජීවන රටා මනාප, මූල්‍ය සහ ඔබේ ඉලක්ක ගැන ඔහු හෝ ඇයගෙන් විමසීමෙන්.

„මනඃකල්පිතය පිළිබඳ පුද්ගල හැඟීම් ඉතා සත්‍ය වන අතර ඔබ ඔබේම සැබෑ ලෝකයේ කොතැනක හෝ පවතිනු ඇත, ඔබ ඒවා මෑතකදී ලබා ගත හැකි තත්වයකට හෝ සමහර විට ඔබ තුළම සිටින පුද්ගලයෙකුට භාවිතා කළ යුතු නම්, ඔබට ආරම්භය ලැබී ඇත. කාරණය,“ ඇය mbg වෙත පවසයි. ආරම්භකයින් සඳහා, පිදුරුවලට පහර දීම සහ ඔබට එකවර ඇඳෙන් බැසීමට හැකි වන පරිදි පිටතට යන සියල්ල ඔබගේම ඇඳන් න්‍යාය පත්‍රය නැවත පාඨමාලාවට ගෙන ඒමට සහ ඔබට වඩාත් සාමකාමීව නිදා ගැනීමට උපකාරී වේ. එලිස් mbg ඔබට පවසන්නේ අප ජීවිතය තුළ එවැනි බිල්පත් වෙනත් ආකාරයකින් තීව්‍ර දේවල් හරහා යද්දී නියත වශයෙන්ම ඉලක්ක තීව්‍ර වන බවයි. එබැවින් ඔබ බොහෝ දේ අත්විඳින්නේ නම්, ඇය පවසන්නේ „ඉලක්ක අපගේම මානසික ජීවිතයේ නැවුම් තීව්‍රතාවය පිළිබිඹු කරන බවයි.“ ඇය එය විද්‍යාලය හෝ විශ්ව විද්‍යාලය කෙරෙහි උනන්දුවක් නොදැක්වූ අතර නව විනෝදාස්වාද ලෝකයට සම්බන්ධ විය.

මම ඔවුන්ගේ ස්නීකර් පරාසයේ රසිකයෙක්, කෙසේ වෙතත්, බූට්, ලෝෆර් සහ ඔබට සපත්තු කිහිපයක් සොයා ගැනීමට සිසිල් ය. මෙහෙවර වන්නේ ඔබට හොඳම, වඩා බොහෝ දේ පවසන ලද මිලදී ගැනීමේ නිගමනය නිර්මාණය කිරීමට උපකාර කිරීමයි. අපගේ කණ්ඩායම ප්‍රතිවිරුද්ධ අවස්ථාවන් ගත කරයි, වෛද්‍යවරුන් සමඟ උපදේශනය කරයි, විශේෂඥ ප්‍රවීනයන්ගෙන් අවබෝධයක් රැස් කරයි, ගනුදෙනුකරුවන්ගේ අදහස් සමාලෝචනය කරයි, සහ ඔබට අවශ්‍ය සියලු තොරතුරු ලබා දීමට ඔබට කරුණු සලකා බැලිය හැකිය. සපත්තු අඩුවීම ගැන යමෙකු සාකච්ඡා කරන විශ්ලේෂණයන් පවා ඇත, එබැවින් එය විශිෂ්ට නොවේ!

Baroque Performs හි නැවුම් උපක්‍රමය නිශ්චිත මොහොතකට පසුව නිර්මාණය කරන ලද අතර, ඔබට Vivi ඇත්ත වශයෙන්ම මෙහි ඇතුළත් කර ඇත. ඥානවන්ත ක්‍රියාමාර්ගයක් නිර්මාණය කිරීම සඳහා ජෙරොන් අප සියලු දෙනාටම බොහෝ කල්බදු ප්‍රදර්ශනය කළ අතර ඔබට තක්සේරු කළ හැකිය. සකස් කළ යුතු දේ සඳහා පමණක් සම්පත් පිරිනමනු ලබන අතර අවසානයේ ඔබට ලැබෙනු ඇත.

යුවලක් සහ ඔබ නිදන කාමර තුනක උපාංග ඔබට කලා කෘති තුළ වෙනසක් ඇති බව සහතික කරනු ඇත, කෙනෙකුගේ නිවස බොහෝමයක් 11M විශාල ජීවත්විය හැකි ඉඩකඩකින් ප්‍රතිලාභ ලබන අතර ඔබට පැටියෝ කළ හැකිය.කෙනෙකුගේ නිෂ්පාදනවලින් 70% කට වඩා පෞද්ගලික පිහිනුම් තටාක ඒකාබද්ධ කර ඇත, මන්ද ඔබට සරල සහ ඔබට ඉහළම භූ දර්ශන භාවිතා කළ හැකි අතර මුළුතැන්ගෙයි ප්‍රදේශවලින් පිටත ඇති වහල මත සූර්යාගාර පුම්බා ගත හැකිය. අපගේ උගත් ගෘහ නිර්මාණ ලෝලීන් සමඟ වැඩ කිරීම අපගේ අද්විතීය පුටු පැකේජ නැවුම් විචිත්‍රවත් සහ ඔබට වාතය සහිත අභ්‍යන්තර අවකාශයන්ට ගැලපීම සඳහා අදහස් කරන ලදී. විශ්මයජනක පරිදර්ශක සාගර අදහස් ලබා දෙන විශිෂ්ට පෙන්ට්හවුස් මහල් නිවාසය මෙයයි. වත්කම්වලට ඇතුල් වන විට, සමහර විට ඇතුල් වීමේ මාර්ගය හෝ තනි සෝපානය හරහා, ඔබ ඉක්මනින්ම නවතම විශ්මය ජනක විශ්මයජනක ජල ප්‍රතිපෝෂණ වෙත ආකර්ෂණය වේ. නවතම ඉඩකඩ සහිත භෝජනාගාරය ඔබේ ත්‍යාගශීලී පිට්ටනියට බාධාවකින් තොරව සම්බන්ධ වන අතර, ඔබට මීටර් 9 ක ජනේල ඉදිරිපස පැත්තක් අනිවාර්යයෙන්ම යාර හයක විශිෂ්ට ගැඹුරකට විවෘත වේ.

Cancelada හි පිහිටා ඇති විශිෂ්ට නැවුම් නගර නිවස වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු. එහි දේපල ඔබේ මධ්‍යධරණී මුහුද, නැවුම් දර්ශනීය වෙරළ සහ රාජකීය බෑවුම් පිළිබඳ විශිෂ්ට අදහස් ඉදිරිපත් කරයි. දකුණු-නිරිත දිශාව දවස පුරා ත්‍යාගශීලී හිරු එළිය සහතික කරයි. ප්‍රධාන මහලට ඇතුළු වන විට, සම්පුර්ණයෙන්ම සපයන ලද විවෘත සැලැස්මක් සහිත මුළුතැන්ගෙයි ප්‍රදේශයක් හා සම්බන්ධ ඉඩකඩ සහිත සහ පිළිගැනීමේ පවුල් කාමරයක් ඔබට හමුවනු ඇත.

ඔබ සාකච්ඡා කිරීමෙන් පසු ඔබ ඔබේ අයවැය ගැන කතා කර ඔබේ ViVi වත්කම් උපදේශකයෙකු ඇති ප්‍රමිතිගත කළ පසු, ඔවුන්ගේ උපදේශකයාට ඔබ ගැන සෙවීම ආරම්භ කළ හැකිය. ඔබ විසින්ම නිවසක් ඉගෙන ගන්නේ නම්, ඔබට ඒවා ViVi දේපල සහකරු වෙත ප්‍රකාශ කළ හැකිය, ඔවුන්ට ඔබ සඳහා ගැළපෙන විකල්ප සොයා ගැනීමට පවා හැකි වනු ඇත. ඔබ වෙනත් කාර්යයන් දැකීමෙන් සහ දැකීමෙන් පසු, ඔබට උපදෙස් දීමට, ඔබේ සියලු ගැටළු විසඳීමට සහ ඔබට ශිල්පීය ක්‍රමවලින් ඔබට පෙන්විය හැකි බවට ඔබේ පදිංචි නියෝජිතයා සත්‍යය පවසනු ඇත.Vivi Home විසින් | 2022 පෙබරවාරි 11 | ස්පාඤ්ඤයේ මිලදී ගැනීමේ ක්‍රියාවලිය ක්‍රියාත්මක වන අතර ViVi වැනි ගෘහ ව්‍යාපාර ඔබට පුද්ගලිකව කරන දේ ගැන ඔබ දන්නවාද? එවැනි, ස්පාඤ්ඤ භාෂාවෙන් මිලදී ගැනීමේ ක්‍රියාවලියේදී ඔබට වතු ඒජන්තවරයෙකු සහ නොතාරිස් සහ නීති උපදේශකයෙකු හැසිරවීමට පමණක් සිදු නොවන බව ඔබ දන්නවාද?